NAVIGACE
Očistěte se pomocí infrasauny, aneb více než pot. Zahrada Zahradní bazény, sauny, vířivky 

Očistěte se pomocí infrasauny, aneb více než pot.

Infračervené paprsky v této speciální sauně prohřejí vaše tělo až do hloubky 4 centimetrů a to samozřejmě způsobuje pocení celého těla. Toto teplo také způsobí to, že tukové buňky uvnitř Vašeho těla vypustí v sobě nahromaděné toxiny do krevního oběhu.  Přibližně 20% toxinů opustí tělo potem a zbylých 80% se přesune do krve.

Toxiny, které se uvolní do krevního oběhu, jsou méně nebezpečné, než ty, které máte nahromaděné v buňkách.  Z krevního oběhu vám je totiž dokáží efektivně vyčistit játra, ty přemění toxiny tukové báze o toxiny na bázi vodní. Tyto toxiny jsou potom tělem vyloučeny, jako součástí moči. A tak se z vašeho těla dostane většina toxinů, které by se vám z těla bez prohřátí dostávaly poměrně těžko. Ale stačí pouze infrasauny na to, aby vaše tělo správně fungovalo a bezpečně se čistilo od všudypřítomných toxinů? Bohužel ne.

Proto je velice důležité dodržovat několik zásad, které jsou důležité pro správné pročištění vašeho těla. Velice důležitý je pitný režim, ideální je vypít denně kolem 2-3 litrů tekutiny s tím, že v letních měsících může být hodnota i vyšší. Dále je důležité jíst dostatečné množství vlákniny, kterou získáme třeba z ovoce (jablko, banán) a nebo z obilovin (celozrnný chléb, mysli). Dalším a velice důležitým pravidlem je prohřívání celého těla alespoň 3x týdně tím uvolnit toxiny do krve a nechat je vyplavit. Prohřívání se dá provozovat různými způsoby, například horkými vanami, klasickou saunou a nebo nejúčinnější infrasaunou. Když začínáte s infrasaunou je důležité začít zvolna. Mělo by stačit 15 minut 3x týdně a jestli to vaše tělo bude zvládat, zvýšit dávku na 30 minut 3-4x týdně. Dále můžete podporovat pročištění těla pomocí multivitaminům k tomu určeným.

Infrasauna je nejlepší známý způsob jak zdravě zahřát své tělo opravdu do hloubky a pomoci tak vašemu tělu vyplavit nebezpečné toxiny. Dalšími prostředky jak se v zimě zahřát mohou být krbová kamna, nebo kachlová kamna. Také se nabízí ležení za pecí, účinnost této alternativy však musíte zvážit sami.

SOUVISEJÍCÍ PŘÍSPĚVKY

OKOMENTUJTE