NAVIGACE
Kam pro kvalitní kusový koberec? Stavba domu Začínáme stavět 

Kam pro kvalitní kusový koberec?

Inovujete domácnost a ráda byste si vybrala elegantní kusový koberec do obývacího pokoje? Moderní kusové koberce objevíte na e-shopu společnosti Vopi.

Moderní kusové koberce od Vopi

V nabídkovém katalogu naleznete kusové koberce, které zkrášlí extravagantně i klasicky vybavený interiér bytu či rodinného domu. Koberce od Vopi si zamilujete již na první pohled. Bohatý výběr umožňuje vyhovět požadavkům hodně náročných i méně náročných klientů. Vybírat můžete z nepřeberného množství nápaditých dezénů, barev, velikostí i tvarů. Společnost Vopi dává svým klientům možnost výběru mezi syntetickými i přírodními materiály. Kusové koberce od Vopi jsou velmi příjemné na omak i okouzlí nevšedním dezénem.
Velmi oblíbené jsou v poslední době mezi zákazníky především koberce vysoký vlas. Jejich aktuální nabídku si můžete prohlédnout zde blog.vopi.cz/koberec-vysoky-vlas-luxus-pro-kazdeho.html. Nová kolekce koberců s vysokým vlasem se pyšní pestrými barvami i několika druhy velikostí. Vysoké kvality dosahují především kusové koberce Panama, Glamoor i Shaggy Supreme. Právě poslední jmenovaná značka kusových koberců s vysokým vlasem představuje ručně tkané koberce, které pochází přímo z výroby společnosti Vopi. Vlas je u těchto koberců dlouhý pět centimetrů a dodává celému koberci na luxusu. Elegantní vzhled podtrhuje speciální olemování lemovkou, která zároveň chrání kraje koberců před jejich třepení.

Nepřehlédněte ani pestrou nabídku dětských koberců

V portfoliu společnosti Vopi neobjevíte pouze koberce do obývacích pokojů a kanceláří, ale také do dětských pokojů. Vopi prodává dětské koberce plné pohádkových postaviček, Disneyho příběhů či motivů inspirovaných deskovými hrami. V chlapeckém dětském pokoji by neměl scházet koberec s motivem infrastruktury měst, moří a farem.

SOUVISEJÍCÍ PŘÍSPĚVKY

OKOMENTUJTE