NAVIGACE
Pořádáme párty na zahradě. Na co bychom neměli zapomenout? Architektura zahrady Zahrada 

Pořádáme párty na zahradě. Na co bychom neměli zapomenout?

Bojujte proti nepříznivému počasí

Také se vám již několikrát stalo, že dokonale naplánovanou zábavu zhatilo počasí? Tento problém může být minulostí, jelikož vše za vás vyřeší party stany. Tedy větší verze klasických zahradních altánů, které poskytnou nejenom přístřeší, ale třeba i ochranu před větrem. Ty největší bez obav pojmou i desítky lidí a umožní třeba i jednoduché vytápění. Ať už bude ve zvolený termín řádit jakékoliv počasí, vy rozhodně zaskočeni, ani negativně překvapeni určitě nebudete.
Ne vždy ale musíte nutně kupovat varianty, které jsou spojené s několikametrovými délkami. Podobné řešení pro menší rodinné akce nabídnou nůžkové stany. Nejenom, že mají všechny zmíněné pozitivní vlastnosti, ale díky systému konstrukce je stačí do svých čtyř stran roztáhnout a daný stan je připraven k použití.

Nápoje – především točené pivo

Je-li součástí vaší zahrady elektřina, nebo přístup k ní, není samozřejmě problémem instalovat lednici a do ní umístit nápoje. Ne každý muž se ale spokojí s lahvovým, nebo snad plechovkovým pivem. I těm můžete vyjít vstříc, pokud pořídíte výčepní zařízení. Nízká cena, kompaktní rozměry, snadná manipulace a jednoduchá údržba. To je jenom zlomek pozitiv, které tento pomocník má. Pokud můžeme doporučit, vhodná je verze s integrovaným kompresorem, kdy chlazení skutečně stačí zapojit do elektřiny, narazit sud a již můžete točit své oblíbené pivo.

Dostatek míst k sezení

Negativem většiny zahrad a akcí na nich konaných je určitě málo místa k sezení. Ani v tomto případě není nutné nijak experimentovat, jelikož pomoci mohou pivní sety. Ačkoliv název může být lehce zavádějící, nejedná se o nic jiného, než o kombinaci stolu a dvou lavic. Vše je skladné, snadno přenositelné, ale zároveň také maximálně stabilní. Poohlédnout se dokonce můžete jak po verzích pro dospělé, tak i pro děti.

SOUVISEJÍCÍ PŘÍSPĚVKY

OKOMENTUJTE