NAVIGACE
Kde se vyplatí využít kamínkový povrch? Architektura zahrady Zahrada 

Kde se vyplatí využít kamínkový povrch?

Uplatnění je široké

Originální povrch ze směsi přírodních kamínků a pryskyřice najde široké uplatnění v okolí vašeho domu. Určitě vás napadne, že se kamínkový povrch bude hodit ke zkrášlení chodníků, okolí bazénu, terasy, ale využití je mnohem širší. Své uplatnění nalezne i v rámci povrchové úpravy schodiště, výškových přechodů mezi úrovněmi terénu či jako ukončující hrana povrchu.

kde-se-vyplati-vyuzit-kaminkovy-povrch-I

Využití najde i v interiéru

Krom využití v okolí vašeho domu můžete kamínkovým povrchem zkrášlit i interiéry. Díky množství designů můžete přizpůsobit vzhled povrchu celkovému konceptu interiéru. Vybírat můžete z mnoha dostupných frakcí a barev mramoru, říčních kamínků a nekonečně je kombinovat. Velkým plusem poté je celistvý vzhled beze spár a na první pohled přírodní materiál, který dodá interiéru příjemnou atmosféru.

Kamínkových povrch unese i auto

Kombinace přírodního kameniva a dvousložkového pojiva unese v pohodě i auto, takže se přímo nabízí i využití například k vjezdům do garáže. Překážkou nebude ani sklon povrchu, s připraveným bedněním se dá pracovat dokonce i s kolmou plochou. Ve stejné barevné kombinaci tak můžete realizovat schody k vjezdu.

kde-se-vyplati-vyuzit-kaminkovy-povrch-II

V čem spočívá výhoda kamínkového povrchu?

Krom širokých možností uplatnění nadchne povrch z přírodních kamínků i svými vlastnostmi. Snadno se tvaruje, disponuje mechanickou odolností vůči oděru, solím, chemikáliím či povětrnostním podmínkám. Nejen vaše děti pak také jistě ocení protiskluzové vlastnosti.

Snadná aplikace

Revitalizace staré betonové plochy není složitá. Je potřeba plochu (betonový základ, zámkovou dlažbu či betonové dlaždice) zbavit nečistot, mastnost a nechat vyschnout. Poté můžete pokládku kamínkového povrchu bez problému realizovat. Aplikace je snadná a tuto povrchovou úpravu jistě zvládne šikovný kutil svépomoci. Pokud se na to necítíte či se jedná o větší plochu, můžete pozvat specializovanou společnost, která povrch položí.

kde-se-vyplati-vyuzit-kaminkovy-povrch-III

SOUVISEJÍCÍ PŘÍSPĚVKY

OKOMENTUJTE