NAVIGACE
Ideální bydlení na Vinohradech Nemovitosti Reality 

Ideální bydlení na Vinohradech

Hledáte co nejideálnější místo, které vás okouzlí, budete se v něm cítit příjemně, bezpečně a budete jej vnímat jako svůj skutečný domov? V tom případě by vaší pozornosti neměl uniknout prodej bytů v Praze 2. Jde o lokalitu, která vyniká skvělou občanskou vybaveností, najdete tady veškeré obchody a služby, restaurace, základní školy, divadla a výborná je také dopravní dostupnost.

 

Velmi hezký a prostorný mezonetový byt 3+kk, Praha – Vinohrady

Realitní kancelář Homesweethome nabízí kupříkladu krásný mezonetový byt 3+kk o celkové ploše 101 m². Je umístěn ve 4. patře secesní cihlové budovy s výtahem na ulici Lublaňské, Vinohrady, u metra I.P.Pavlova.

Byt prošel v roce 2009 rekonstrukcí. Je okamžitě k dispozici bez nutnosti vynaložení dalších financí. V dolním patře bytu najdete prostorný obývací pokoj spojený s kuchyní. V kuchyni je kuchyňská linka na míru vybavena kvalitními vestavěnými spotřebiči. Najdete tady i neprůchozí pokoj, technickou místnost a koupelnu s toaletou a sprchovým koutem. V horním patře se nachází pokoj a koupelna vybavená hydromasážní vanou a toaletou. Byt má klimatizaci, na podlahách jsou příjemné dřevěné parkety a kvalitní dlažba. K odpočinku je možné využívat i společnou zahradu.
V blízkosti domu je park Folimanka a Gröbovka. Parkování je možné před domem, nebo se nabízí možnost dlouhodobého pronájmu v sousedním domě.

 

Zařízený a moderně zrekonstruovaný byt 3+1, Vinohrady, Praha

Pokud se vám mezonetové byty zdají příliš vzdušné, možná se vám zalíbí skvěle dispozičně řešený byt o velikosti 90 m2, navržen jako 3+1. Nachází se ve 2. NP kompletně rekonstruovaného domu s výtahem. Najdete v něm halu, kuchyni spojenou s jídelnou, prostorný obývací pokoj, dva pokoje a dvě koupelny. Součástí bytu je kompletně vybavená kuchyňská linka a vestavěné skříně umístěné v ložnicích. Vytápění bytu i teplou vodu zajišťuje plynový kotel. Je možné zakoupit si i kryté parkovací stání v garáži domu.

V okolí se nachází několik tramvajových zastávek a stanic metra, samozřejmostí je výborná občanská vybavenost. Kousek od domu je i park Gröbovka a Bezručovy sady.

Navštivte webové stránky realitní kanceláře Home sweet home a prohlédněte si kompletní nabídku nemovitostí. Jistě najdete byt, který se vám zalíbí a stane se vaším novým domovem.

SOUVISEJÍCÍ PŘÍSPĚVKY

OKOMENTUJTE