NAVIGACE
Párty stan užijete přes den i v noci Architektura zahrady Zahrada 

Párty stan užijete přes den i v noci

Už se Vám jistě stalo, že jste oslavu, grilování nebo prodej museli ukončit kvůli nepříznivému počasí. Silné sluneční paprsky, vítr nebo hustý déšť dokáží překazit i nejlepší zábavu.

Těchto nepříjemností Vás zbaví párty stan. Škála nabízených barev i velikostí je široká. Nejmenší stany mají rozměry 3×3 m a jsou určeny pro 6-10 osob. Dobře poslouží i jako přístřešek pro auto, ochrání ho před nepříjemným pylem a spadaným listím. Nejoblíbnější jsou stany 3×6 m, pod které se vejde 15-18 lidí stojících nebo 8-13 sedících. Počítejte, že na lavice se vždy vejde více lidí než na židle nebo do křesílek. Speciálním druhem jsou nůžkové stany, určené k častému skládání a převážení. Mají lehkou konstrukci a jsou velmi odolné.

party-stan-uzijete-pres-den-i-v-noci-I

Stan za slunečních dní poskytne stín a chlad, za deště ochrání hosty i zahradní nábytek před promočením a můžete pod ním i grilovat. O konci párty, oslavy nebo jiné akce pak budete rozhodovat Vy sami, ne momentální počasí. Ke stanu můžete dokoupit boční stěny, které chráněný prostor zvětší. Hlavně za silného větru a deště ochrání i osoby a nábytek při okraji stanu. Po dešti je snadno srolujete nebo odepnete, aby čerstvý vzduch mohl volně proudit.

party-stan-uzijete-pres-den-i-v-noci-II
Kvalitní párty stany mají stabilní konstrukci z nerezavějícího materiálu, která odolá i silným náporům větru. Plachta by měla být nepromokavá, s ochranou proti UV záření. Na zimu je dobré pořídit ochranný obal a umístit stan na suché místo. V létě oceníte moskytiéru, která zabrání hmyzu v nepříjemném obtěžování. A že už stan máte, ale bez bočních stěn? Nevadí, dají se dokoupit samostatně.

SOUVISEJÍCÍ PŘÍSPĚVKY

OKOMENTUJTE