NAVIGACE
Jaký bazén vybrat na zahradu Zahrada Zahradní bazény, sauny, vířivky 

Jaký bazén vybrat na zahradu

Jistě jste začali vážně uvažovat nad pořízením zahradního bazénu, ve kterém byste se mohli v horkém počasí zchladit a užít si trochu zábavy. Věřte, že právě teď nastal ten správný čas pro včasný výběr zahradních bazénů. Jak si vybrat bazén, který se bude k vám do zahrady hodit a zároveň bude vyhovovat vašim požadavkům? Zásadní otázkou, kterou si musíte položit, je, jakým způsobem chcete bazén využívat. Stačí vám, když se v bazénu jen zchladíte? Nebo byste si chtěli zaplavat? Tyto otázky jsou velmi důležité a od odpovědí se odvíjí další postup.

jaky-bazen-vybrat-na-zahradu-I

zdroj: www.albixon.cz
Jestliže chcete bazén zejména pro zchlazení a případně pro radost svých dětí, asi nemá cenu do něj příliš investovat. Vaše nároky jistě splní kterýkoli klasický nadzemní bazén. Většinou se tyto bazény vyrábí v kruhovém tvaru. Jedná se o docela běžný typ zahradního bazénu, který je však nutné na zimu většinou uschovat. V případě, že jsou vaše nároky vyšší, jistě je vhodné začít uvažovat o zapuštěném bazénu do země. Tyto bazény mají větší rozměry a umožní vám i plnohodnotné plavání. Zapuštěné bazény se vyrábí z různých materiálů a je tedy potřeba zamyslet se nad tím, jaký materiál upřednostníte. Jestliže si nebudete vědět rady, obraťte se na bazénového specialistu č. 1 v České republice – společnost Albixon.
Albixon nabízí širokou nabídku nadzemních i zapuštěných bazénů a dalšího bazénového příslušenství. Nyní již nemusíte ani chodit do kamenné prodejny. Svůj bazén snů si můžete vybrat jednoduše a z pohodlí svého domova prostřednictvím internetu.

Kompletní nabídku naleznete na www.albixon.cz/bazeny/. Zapuštěné bazény zde nabízí hned ve třech variantách – přelivové bazény, laminátové bazény a fóliové bazény. Odborníci vám poradí, jaký typ bazénu bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Při výběru velikosti a tvaru bazénu byste rozhodně měli brát v úvahu také velikost vaší zahrady.

SOUVISEJÍCÍ PŘÍSPĚVKY

OKOMENTUJTE