NAVIGACE
Luxusní bydlení v Praze pro každého Nemovitosti Reality 

Luxusní bydlení v Praze pro každého

Příznivé ceny za pronájem

V historickém centru Prahy se prodávají jedny z nejdražších bytů v České republice. Někdo by si mohl myslet, že s pronájmem bytů bude situace podobná. Není to ale pravda. Za stejné ceny jako ve zbytku metropole seženete pronájem např. přímo u Hradčanského náměstí nebo pod Zámeckými schody.

Bydlení v podobných lokalitách je výrazem vysoké společenské prestiže. A v této podobě si ho mohou dovolit i absolventi vysokých škol, kteří shání své první bydlení nebo mladé rodiny s dětmi.

Originální bydlení v atypických prostorách

Skutečnost, že byty v těchto lokalitách se většinou nacházejí v typické pražské historické zástavbě, zaručuje jedinečné bydlení. Interiéry mívají atypické rozvržení a nestandardní půdorysy. Běžně v nich najdete neobvyklé prvky, jako jsou niky, klenuté stropy, hluboké vnitřní parapety nebo původní dělená okna.

Najdete celou řadu bytů k pronájmu v centru Prahy, které prošly nedávnou rekonstrukcí a jsou tak ve výborném stavu. Řešení většiny bytů v historických budovách vyžaduje vytvoření alespoň části vybavení přesně na míru. Bývají to zejména úložné prostory nebo kuchyňské linky. Pokud si vyhlédnete již vybavený byt, ubudou vám starosti a náklady spojené s jeho složitým zařizováním.

luxusni-bydleni-v-praze-pro-kazdeho-I

Zdroj: http://www.homesweethome.cz/ | Luxusní bydlení v Praze

Historie i moderna

Na své si přijde opravdu každý. Některé interiéry si dokázaly zachovat svůj historický ráz a genius loci na vás dýchne z každého koutu. Jinde architekti dokonale skloubili původní starou zástavbu s moderně pojatým interiérem podle současných trendů v bydlení.

V historickém centru Prahy je bytů k pronájmu jen omezené množství. Ještě o něco méně bude těch, které by vyhovovaly právě vám. Vaše šance na úspěšné nalezení nového bydlení zvýšíte, využijete-li služeb kvalitní realitní kanceláře.

Neuděláte chybu, domluvíte-li si prohlídku hned několika bytů současně. Uděláte si lepší představu o tom, co vám může pražské centrum nabídnout. Pak už na sebe jen nechte působit atmosféru Starého Města, aby vám napověděla, kde se budete cítit doma.

 

PR článek, 4.3.2013, http://www.homesweethome.cz/

SOUVISEJÍCÍ PŘÍSPĚVKY

OKOMENTUJTE