NAVIGACE
Bazénové akce – možnost jak výhodně koupit bazén i jeho příslušenství Zahrada Zahradní bazény, sauny, vířivky 

Bazénové akce – možnost jak výhodně koupit bazén i jeho příslušenství

Nejznámější výrobci

Zájemci se většinou obracejí na známé a velké výrobce s dlouholetou tradicí a dobrými referencemi od jejich zákazníků. Mezi takové patří například bazény Intex a Tampa. Ty se soustřeďují na výrobu nadzemních bazénů. Dalším oblíbeným výrobcem je Mountfield, který se kromě jiného specializuje na veškeré příslušenství spojené se zahradou. I tato firma ve svých akcích nabízí výhodné akce bazénů s kompletním příslušenstvím. Samozřejmě zde vyberete jak klasické velké bazény na zahradu, tak i ty malé pro děti.

Akční ceny bazénů a bazénových sety

  • Bazény

Například samostatné nadzemní bazény seženete již za méně než  2000 korun. Dětské bazény můžete pořídit již pod 100 Korun. Podobné akce mají i výrobci zapuštěných bazénů. Zde už se ale jedná o mnohem vyšší investici. Ceny se pohybují od 40 000 korun  a výše. Pokud ale porovnáme akční ceny s těmi běžnými, zjistíme, že můžeme ušetřit i 20 000 korun. Ceny některých „neakčních“ zapuštěných bazénů začínají na cenách na 60 000 korun.

  • Bazénové sety

Nejlevnější bazénové sety pořídíte za necelých 2500 korun. I za tak nízkou cenu dostanete nadzemní bazén společně s jeho nejzákladnějším příslušenstvím – mezi něž patří plachta k ochraně vodní hladiny před nečistotami, filtrace k údržbě vody a pumpa na nafouknutí. Další sety jsou rozšířené například o schůdky nebo vysavač. Ty stojí něco málo přes 5000 korun. Sety jsou k dostání i u některých výrobců zapuštěných bazénů. Příslušenství, které k novému zapuštěnému bazénu dostanete se v podstatě neliší od toho, co je k dostání v sadách s bazény nadzemními. Jejich ceny se pohybují podstatně výš – v několika desítkách tisíc korun.

bazenove-akce-moznost-jak-vyhodne-koupit-bazen-i-jeho-prislusenstvi-I

Zdroj: http://www.funfantastic.com | Zahradní bazén Bestway

Na co si dát pozor?

Některé levnější typy bazénů mohou být vyrobené z materiálů s nízkou životností. Před výběrem bazénu je tedy lepší si ujasnit jak často a pro kolik lidí ho budete využívat. Vyšší četnost užití platí pro bazény, které jsou celoročně umístěné ve vnitřních prostorách. Pokud však plánujete používat bazén jen v letní sezóně, ani levnější materiál se nebude tolik opotřebovávat.

Kde bazény shánět?

Nejméně práce se sháněním budete mít díky portálům, které vám porovnají ceny. Takové najdete například na těchto adresách bazenyakce.com, srovname.cz. Najdete tu i akce oblíbených výrobců Intex, Tampa nebo Mountfield.  Stačí věnovat trochu času srovnáváním kcí a můžete ušetřit nemalé peníze.

SOUVISEJÍCÍ PŘÍSPĚVKY

OKOMENTUJTE