NAVIGACE
Věčná otázka: bydlet ve městě, nebo na vesnici? Developerské projekty Reality 

Věčná otázka: bydlet ve městě, nebo na vesnici?

Zní to jako hádanka. Je to 10 minut od nejbližší stanice metra, 300 kroků od zámeckého parku a na dohled od golfového hřiště. Blízko zeleně, s obchody, úřady i službami; s pohodlnou hromadnou dopravou. Co je to? Nebudeme vás napínat – jsou to Dolní Počernice, ve kterých právě vyrůstají nové bytové domy, které v sobě spojují to nejlepší z bydlení ve městě a na vesnici.

Práce v metropoli, bydlení ve fungujícím městečku

Na bydlení v satelitu už dnes nikdo nikoho nenaláká. Osaměle stojící domy v polích bez napojení na hromadnou dopravu a s nulovou občanskou vybaveností patří minulosti. Dnes se cení lokality, ve kterých se dá pohodlně žít i bez auta, a kde zároveň vyřídíte vše potřebné, aniž byste museli dlouze cestovat.

Přesně to splňují Dolní Počernice. Najdete zde vše od kadeřnictví po anglickou mateřskou školku a jezdecký klub. Zároveň se odtud během pár minut dostanete do Prahy – autem, autobusem nebo třeba na kole. Bydlení v Dolních Počernicích tak plní sen řadě Pražanů – žít zdravě v klidu a zeleni a v bezprostřední blízkosti rušného města.

Bydlete v bytě s výhodami rodinného domu

Nově budovaný komplex bytových domů v Dolních Počernicích v lokalitě V Čeňku není žádným sídlištěm. Hned vedle stávající vilkové čtvrti již brzy najdete tři dvojice nízkých bytových domů po maximálně 10 bytových jednotkách a s podzemními garážemi. Zde má hlavní slovo klid a dostatek soukromí.

vecna-otazka-bydlet-ve-meste-nebo-na-vesnici-I

Zdroj: http://www.sekyragroup.cz | Bydlení v Dolních Počernicích

Vzdušné a elegantní domy vycházející z tradic funkcionalistické architektury navíc slibují splnění nízkoenergetického standardu. Díky oknům se speciálními izolačními trojskly a zatepleným obvodovým stěnám zde za vytápění zaplatíte jen zlomek obvyklých nákladů.

Přesvědčte se na vlastní uši!

Kvalitu místa poznáte nejlépe sami. Vyhraďte si volnou sobotu a zajeďte si do Dolních Počernic. Projděte se parkem k Počernickému rybníku nebo vyzkoušejte jamky v blízkém golfovém rezortu. Poslouchejte ten klid. A klidně si s sebou vezměte stopky. Zjistíte, že Praha je blíž, než si myslíte.

Více informací o nízkoenergetickém bydlení v Dolních Počernicích najdete zde.

PR článek, 29.4.2013, http://www.sekyragroup.cz

SOUVISEJÍCÍ PŘÍSPĚVKY

OKOMENTUJTE