NAVIGACE
Topenilevne.cz – prvotřídní trubky k různým účelům Stavba domu Vnitřní úpravy 

Topenilevne.cz – prvotřídní trubky k různým účelům

Trubky jsou tradičním prostředkem pro rozvod pitné (studené) i užitkové (teplé) vody, slouží rovněž k podlahovému vytápění, klimatizaci a průmyslovým rozvodům. Jako takové musí splňovat ty nejpřísnější standardy, což je základní prevence proti nejrůznějším problémům a nehodám. Lze pochopitelně zakoupit celou řadu trubek, ale ne každý se v této oblasti vyzná. Proto Vám nabízíme služby našeho e-shopu Topenilevne.cz.

Cu trubky a PPR trubky – záruka kvality

Pojďme si alespoň některé druhy krátce představit. Cu trubky neboli měděné trubky jsou primárně určeny pro rozvody topení, plynu i pitné vody. Jsou přitom vyrobeny z vysoce kvalitní mědi a liší se podle tvrdosti. Měděné trubky jsou vysoce odolné proti tlaku a jejich tepelná roztažnost je takřka dvojnásobná než u trubek ocelových, nicméně pouze čtvrtinová oproti roztažnosti plastových trubek.

Zaměříme-li se právě na PPR trubky (plastové trubky z polypropylenu), ty jsou rovněž výtečným řešením pro rozvod studené a teplé vody, pro podlahové a ústřední vytápění a také pro rozvod vzduchu. Velkou výhodou PPR trubek je jejich nízká hmotnost a též velmi jednoduchá zpracovatelnost. Hledáte-li tedy výrobek, který zajišťuje jednoduchou a rychlou montáž, PPR trubky jsou vhodným řešením.

Topenilevne.cz prodává pestrý sortiment výrobků

V našem internetovém obchodě Topenilevne.cz si kromě Cu trubek a PPR trubek můžete zakoupit i mnoho dalších produktů. V této oblasti se konkrétně jedná o černé, HT, KG, PE a pozink trubky, nicméně tímto sortimentem zboží není naše nabídka vůbec vyčerpána. Armatury, kotle, krby a kamna, radiátory, tepelná izolace či ruční nářadí, to je stále jen malá část toho, co u nás seženete. Nevěříte? Věřte, nebo se přesvědčte sami.

PR článek, 5.6.2013, www.topenilevne.cz

topenilevne.cz-prvotridni-trubky-k-ruznym-ucelum-I

SOUVISEJÍCÍ PŘÍSPĚVKY

OKOMENTUJTE