NAVIGACE
Realizace nebo rekonstrukce balkonů není snadná. Jak na ni? Stavba domu Údržba domu 

Realizace nebo rekonstrukce balkonů není snadná. Jak na ni?

Balkony a terasy jsou součástí exteriérového vybavení objektů a podléhají tak působení vnějších vlivů. Proto je třeba volit vhodný materiál, který dodá balkonům a terasám vysokou odolnost.

Základem je správná izolace proti vodě

Voda je pro balkony a terasy největším nepřítelem. Dokáže nadělat škody, které se jen velice těžko odstraňují. Proto je nejlepší obranou proti poškození balkonů a teras vodou  – využití kvalitních materiálů a technologií. Správně zvolené stavební konstrukční systémy pro balkony a terasy dokáží přinést očekávaný úspěch. Základním ochranným prvkem pro balkony jsou kvalitní hydroizolace. Ty dokáží zabránit průniku vody do materiálu a zvyšují celkovou ochranu balkonů. Izolační materiály by měly být zvoleny především na základě jejich kvality. Bez kvalitních izolací je balkon velmi náchylný k poškození.

realizace-nebo-rekonstrukce-balkonu-neni-snadna-jak-na-ni-I

Zdroj: www.detalon.cz | Stavební konstrukční systémy pro balkony a terasy

Pokládka dlažby musí být precizní

Nejvyužívanější podlahovou krytinou pro balkony a terasy je samozřejmě dlažba. Ta musí být vysoce odolná, ale i ostatní prvky musí splňovat vysokou úroveň kvality. K realizaci nebo rekonstrukci balkonů a teras toho bude zapotřebí mnohem více. Odolné musí být i flexibilní lepidlo na dlažbu. Dlažba musí být zaspárována flexibilními spárovacími hmotami, které dokáží odolávat teplotním výkyvům. Celá dlažba musí být zakončena odolnými zakončovacími profily. A pokud je na terase schod nebo přechod i na ten musí být použit kvalitní materiál.

realizace-nebo-rekonstrukce-balkonu-neni-snadna-jak-na-ni-IIrealizace-nebo-rekonstrukce-balkonu-neni-snadna-jak-na-ni-III

Zdroj: www.detalon.cz | Lepidla na dlažbu

Kde to všechno sehnat?

Pokud chcete sehnat materiál na správnou a především kvalitní realizaci balkonů, obraťte se na profesionály v tomto oboru. Například v sortimentu společnosti Detalon najdete vše, co potřebujete. Sortiment této společnosti je zaměřen na správnou realizaci balkonů a teras. V jejich nabídce jsou pouze vysoce kvalitní stavební materiály od světových výrobců. Nabídka produktů je opravdu široká a najdete zde vše, co je k balkonům a terasám potřeba.

Kompletní nabídku naleznete na www.detalon.cz.

 

PR článek, 3.6.2013, www.detalon.cz

SOUVISEJÍCÍ PŘÍSPĚVKY

OKOMENTUJTE