NAVIGACE
Spolehlivá měřicí technika na Tipa.eu Stavba domu Vnitřní úpravy 

Spolehlivá měřicí technika na Tipa.eu

Pokud sháníte internetový obchod, na kterém naleznete pestrý sortiment měřicí techniky pro měření elektrických i neelektrických veličin, máme pro Vás tip. Rádi Vás totiž přivítáme v našem e-shopu Tipa.eu, kde seženete nejen měřicí techniku, ale také další výrobky. Jestliže se tedy zajímáte rovněž o elektrické i mechanické nářadí či o pájecí techniku, také to a mnoho dalších výrobků najdete právě u nás.

Měřicí technika – osciloskopy, generátory a multimetry

Zůstaňme však u měřicí techniky a rovnou se zaměřme na osciloskopy a generátory. Tyto přístroje využijete všude tam, kde potřebujete naprosto přesně změřit časový průběh napěťového signálu. Jedná se přitom o zcela moderní výrobky, které Vám značně usnadní práci. Osciloskopy dokonce lze připojit k počítači a s naměřenými daty dále pracovat.

Do kategorie měřicí techniky ovšem patří rovněž multimetry, které, jak sám název napovídá, dokáží změřit celou řadu hodnot a veličin. Proud, napětí, kmitočet i odpor – to je pouze část toho, co s multimetrem spolehlivě změříte.

Zkoušečky napětí a další měřicí technika

V závěru bychom Vám ještě chtěli doporučit zkoušečky napětí, které patří mezi nejvyhledávanější měřicí techniku. A samozřejmě i mezi nimi máte na výběr. Díky moderním zkoušečkám napětí s LED diodami, které se liší rozsahem měřeného napětí i frekvenčním rozsahem, získáte spolehlivého pomocníka, ať jste domácí kutil či profesionál.

V našem internetovém obchodě Tipa.eu nicméně zakoupíte i další měřicí techniku. Konkrétně se jedná o detektory, testery, kalibrátory, panelové měřicí přístroje, přístroje pro měření neelektrických veličin a také kabely a příslušenství. Jestliže jsme Vás tedy alespoň trochu zaujali, navštivte nás a přesvědčte se o jejich kvalitě osobně.

PR článek, 5.6.2013, www.tipa.eu

spolehliva-merici-technika-na-tipa-eu-I

SOUVISEJÍCÍ PŘÍSPĚVKY

OKOMENTUJTE