NAVIGACE
Regály do garáže i skladu Dokončení stavby Stavba domu 

Regály do garáže i skladu

Nejlepší způsob, jak uklidit garáž

Jednou z nejrozměrnějších věcí v takové garáži jsou pneumatiky. Vždy jsou to minimálně 4 kusy, a to jen v případě, že vlastníte pouze 1 auto. Přitom existují regály na pneumatiky, do kterých pohodlně uskladníte mnoho pneumatik nebo disků a nebudou se nikde válet, překážet, nebo vás špinit, až je budete potřebovat na podzim přemístit, jelikož stojí přesně v cestě k vysavači listí.

Kromě pneumatik potřebuje každý pořádný kutil správně uložit své nářadí, šroubky, vrtáky apod. K tomu můžete využít speciální regály s připravenými boxy v barvách a velikostech dle vlastního výběru. Plastové krabice si můžete pro větší přehlednost oštítkovat a mít tak vždy jasno, kde co máte.  Police mají nosnost až ve stovkách kilogramů, takže není problém na ně uložit i těžší předměty.

Regály na všechno

Do garáže, ale i třeba do skladů, jsou velmi praktické regály se šikmými policemi. Na šikmé police uložíte za sebe několik krabic a každou po jejím spotřebování vyjmete a na její místo „sjede“ nová krabice nebo přepravka. Hodí se především pro zboží s omezenou dobou trvanlivosti, jako jsou například potraviny. Tento postup je známý jako FIFO.

Velmi zajímavé pro „hluchá“ místa skladů a garáží jsou regály rohové. Název je trochu zavádějící, jelikož z rohových regálů můžete vytvářet jejich prodloužením o další kusy celé regálové systémy. Sestavy jsou velmi variabilní a přesně si určíte hloubku, délku a počet polic. Taktéž rastr polic lze měnit, přikoupit větší počet nebo přidat oddělovací přepážky. Regálové soustavy jsou vskutku multifunkční.

Není nic horšího, než prohledat celý sklad vaší firmy nebo celou garáž a nenajít, co potřebujete. Předejděte těmto problémům a využijte praktických regálů pro uspořádání vašeho vybavení.

 

PR článek, 4.3.2013     regaly-do-garaze-i-skladu-I

SOUVISEJÍCÍ PŘÍSPĚVKY

OKOMENTUJTE