NAVIGACE
Ušetřete na energiích Ceny energií Finance 

Ušetřete na energiích

Víte o tom, že cena elektřiny, kterou platíte, může být nižší?

Abyste nemuseli procházet nabídku po nabídce u jednotlivých dodavatelů, nabízí se vám srovnání cen elektřiny. Jedná se o online nástroj, přes který porovnáte nabídky jednotlivých společností snadno a rychle. Stačí vyplnit několik informací, na jejichž základě se vám zobrazí seznam nabídek dodavatelů od té nejlevnější po nejdražší.

Jak změna dodavatele elektřiny probíhá?

Mezi lidmi koluje mýtus, že je změna dodavatele elektřiny administrativně náročný proces, ale přitom opak je pravdou. Je možné si požádat o změnu dodavatele elektřiny přes internet. V první řadě si najdete výhodnějšího dodavatele, od kterého budete chtít elektřinu odebírat. Sjednáte si novou smlouvu a už se nemusíte o nic jiného starat. Výpověď vašemu stávajícímu dodavateli doručí nový dodavatel.

Standardní výpovědní lhůta jsou tři měsíce, a tak následující tři měsíce budete ještě odebírat plyn od současného dodavatele. Za tři měsíce se změní ceny elektřiny na faktuře a také logo firmy. Nebudou prováděny žádné fyzické zákroky, jako je výměna elektroměru a podobně. Jedná se pouze o papírovou záležitost.

Na trhu působí desítky dodavatelů, mezi nimiž si můžete vybrat toho nejvýhodnějšího. Už nemusíte platit vysokou částku za elektřinu, ani nemusíte snižovat spotřebu elektřiny a tím se omezovat. U většiny obyvatel postačila změna dodavatele elektřiny, čímž byla úspora v řádech i několika tisíc korun. Šetřete své peníze.

Více na www.usetreno.cz

SOUVISEJÍCÍ PŘÍSPĚVKY

OKOMENTUJTE