NAVIGACE
Proč si zakoupit markýzu na balkón? Ochrání vás před sluncem i deštěm! Inspirace Inspirace bydlení 

Proč si zakoupit markýzu na balkón? Ochrání vás před sluncem i deštěm!

Markýzy se používají zejména na zastínění balkónů ve vyšších domech, které neposkytují prostor pro zastřešení prostoru terasovou markýzou. Impregnace (Teflon, Scotchgard) poskytuje látce ochrannou vrstvu, která zamezí proniknutí UV záření a je odolná vůči vodě. Je vyrobena speciálně tak, aby odolala větrným náporům, a díky pružině je látka rovnoměrně rozložena a napnuta po zvolené délce.

Ramena markýzy jsou zhotovena ze slitiny hliníku, jsou lehká a zároveň pevná a odolná.

Při zhotovení markýzy máte k dispozici přes 250 různých vzorů látky. Na své si tedy přijdou i nároční zákazníci. Markýza vás ochrání před sluncem, deštěm i větrem. Pokud rádi pěstujete na balkóně bylinky nebo květiny, máte nyní vyřešenou starost, co s nimi, například když je venku krupobití nebo silný vítr. Tento způsob zastřešení balkónu využije opravdu každý.

 

proc-si-zakoupit-markyzu-na-balkon-ochrani-vas-pred-sluncem-i-destem-I

Zdroj: www.made-in-china.com | Balkonové markýzy (Ilustrační foto)

Opalování na terase bez nebezpečného UV záření? Ano, to lze!

Terasa je fajn. Ovšem často se její majitelé setkají s dvěmi zásadními problémy. Prvním z nich je přílišné horko a velké množství slunečních paprsků, druhým je déšť a vítr a to vždy tu nejvhodnější dobu, například, když byste si rádi venku vypili svou nedělní odpolední kávu. Nabízí se prakticky jediné řešení, kterým je právě markýza na terasu. Díky kvalitní naimpregnované látce je odolná vůči dešti a nepropouští UV záření. Hliníkové tyče zpevní celou konstrukci, a tím je odolná vůči větru.

Zastřešit můžete i plochu, která se nachází u domu, anebo velkou plochu ve větší vzdálenosti. Výsuvné markýzy jsou vhodné na zastřešení menší plochy, která je v blízkosti domu, a samostatně stojící markýzy zastřešují vzdálenější prostor.

Chcete-li si užít léto naplno, informujte se o markýzách ještě dnes. Kvalitní a dobře vyrobená markýza vám poslouží nejen v létě, ale můžete ji využít i na zimu. Ochrání povrchovou krytinu na vaší terase před sněhem. Pokud ji budete chtít po použití uklidit, stačí ji pomocí dálkového ovládání stočit, a takto bude chráněna po celou dobu odkladu.

 

PR článek, 5.7.2013, http://www.dopos.cz

SOUVISEJÍCÍ PŘÍSPĚVKY

OKOMENTUJTE