NAVIGACE
Oblékněte svůj dům do barev Inspirace Inspirace bydlení 

Oblékněte svůj dům do barev

Ať kombinujete, jak kombinujete, stále se nemůžete dopracovat k tomu správnému řešení? Když už si konečně vyberete barvu oken a dveří, neladí vám s k tomu barva fasády? A co potom, když je zapotřebí ještě barevně doladit barvu střešní krytiny a podbití podhledů palubkami?

Pokud jen prohlížíte vzorníky barev od různých dodavatelů, věříme, že vaše úsilí nebere konce. Přestože je lidská představivost do jisté míry neomezená, někteří z nás si zcela nedokážou představit, jak bude po ve skutečnosti váš rodinný dům v barvách vypadat.

Nehledejte ve vzorníku, kombinujte barvy ve speciálním programu!

A právě Ekonomické stavby s.r.o. připravili pro stavebníky program zvaný Barevné kombinace,  který vám pomůže zvolit ty nejvhodnější kombinace jednotlivých komponent rodinného domu. Pokud ho použijete hned na začátku plánování stavby svého rodinného domu, ušetříte si hodiny strávené vybíráním barev ze vzorníků. Jednoduše si vyberete dům, který se tvarově přibližuje tomu vašemu a můžete začít kombinovat. Na výběr máte ze 4 různých variant domů – Ferdinand, Galileo, Lucie, Otakar. Po zvolení domu už pak jednoduše zkoušíte vybírat z celé škály barevných odstínů střešních krytin, fasády, oken, dveří a podbití střechy palubkami. Variant, kterých můžete v programu vyzkoušet je neomezeně. Uděláte si tak velmi rychle představu o tom, jak se k sobě jednotlivé barvy hodí, respektive nehodí a jak bude váš rodinný dům po dostavení vypadat.

obleknete-svuj-dum-do-barev-I

Zdroj: www.ekonomicke-stavby.cz | Program Barevné kombinace

Samozřejmě, že se jedná pouze o ilustrativní odstíny barev, avšak pro základní představu je tento program ideální. A pokud ještě nemáte zcela konkrétní představu, jak dům barevně sladit, nahlédně do galerie realizovaných rodinných domů. Zde určitě nějakou inspiraci naleznete!

obleknete-svuj-dum-do-barev-II

Zdroj: www.ekonomicke-stavby.cz | Program Barevné kombinace

 

PR článek, 9.7.2013, http://www.ekonomicke-stavby.cz/

SOUVISEJÍCÍ PŘÍSPĚVKY

OKOMENTUJTE