NAVIGACE
Když parkujete auto u domu Dokončení stavby Stavba domu 

Když parkujete auto u domu

Sekční garážová vrata

Je vhodnější mít garáž, nebo stačí garážové stání? Ideální je samozřejmě obojí. U garáže je výhoda, že v ní je možno skladovat také další věci. Je zcela chráněná proti zlodějům. Můžete si zvolit konkrétní typ vrat na dálkové ovládání, který vám bude nejvíce vyhovovat. Často se volí sekční vrata pro jejich atraktivní design. Ale samozřejmě záleží jen na vašich požadavcích. Garáž je také možno elektronicky zabezpečit proti vniknutí nežádoucích návštěvníků.

Pojezdové brány

Garážové stání je oproti tomu vhodné k přechodnému parkování auta, a pokud nejprve vjíždíte z komunikace na zahradu a nepřímo do garáže. Někteří volí možnost garážového stání přímo před garáží. Komfort při zajíždění na vlastní pozemek skýtají brány s motorovým pohonem, které podobně jako garážová vrata mohou fungovat na dálkové ovládání z auta. Tady je potřeba zmínit, že existují tři typy bran. Jednak jsou to klasické dvoukřídlé brány, které lze také opatřit vlastním pohonem, dále pojezdové brány, které jezdí po kolejnici podélné s plotem, nebo samonosné brány, které zajíždějí díky pojezdovým rolnám v betonovém základu.

kdyz-parkujete-auto-u-domu-I

Zdroj: www.unoal.cz | Pojezdové brány

Venkovní markýzy

Svým způsobem velice zajímavé řešení pro garážové stání ovšem mohou představovat také například venkovní markýzy, které jsou připevněné zboku na domě a mohou plnit více funkcí, jednak tedy stínění nad autem, ale taky stínění pro venkovní posezení. Když nejsou využívané, tak se jednoduše zatáhnou.
PR článek, 2.3.2013, http://www.unoal.cz

SOUVISEJÍCÍ PŘÍSPĚVKY

OKOMENTUJTE