NAVIGACE
Hledáte vysoce kvalitní stavebniny a nářadí? Stavba domu Údržba domu 

Hledáte vysoce kvalitní stavebniny a nářadí?

Jakou vybrat střešní krytinu? Výběr materiálu na střechu není vždy nejjednodušší, neboť zde hraje roli mnoho individuálních faktorů. V každém případě k nejoblíbenějším materiálům nepochybně patří pálené tašky, asfaltové šindele anebo populární plechová krytina, jež je vysoce odolná proti povětrnostním vlivům.

Účinné zateplení fasády?

Na fasádu lze samozřejmě použít více materiálů, za všechny tedy jmenujme alespoň fasádní polystyrén, který je navíc vůbec nejpoužívanějším izolantem.

Vhodné materiály pro stavby na zahradě?

Altán či pergola jsou ozdobou každé zahrady. Takové OSB desky či KVH hranoly jsou jistě zajímavou kombinací pro tyto stavby. Zde je např. přehled kvalitních OSB desek, stačí si tedy pouze vybrat.

Jak vyzrát na nedostatek místa?

Prostor navíc se vždy hodí. Lze toho přitom dosáhnout poměrně snadno. Stavební pouzdra kupříkladu umožňují zasouvání dveří do stěny, a pokud máte patro, pak můžete zvážit též půdní schody, jež se dají skrýt do stropní konstrukce. Ještě připomeňme, že se Vám v interiéru budou jistě hodit i sádrokartonové desky.

Sháníte prvotřídní nářadí?

Kvalitní stavebniny jsou pochopitelně jedna věc, kvalitní nářadí zase druhá. Oboje je ovšem na stavbách velmi potřeba. Proto investujte rovněž do spolehlivého nářadí, mezi něž se jistě řadí vibrační brusky či AKU rázové utahováky.

Lze ušetřit při vysoké kvalitě?

To je samozřejmě otázka, která zajímá naprostou většinu lidí, jež se chystají na stavbu, případně rekonstrukci apod. Pochopitelně je v prvé řadě nutné najít dobrého prodejce. Znáte např. internetový obchod Stavbaonline.cz?

SOUVISEJÍCÍ PŘÍSPĚVKY

OKOMENTUJTE