NAVIGACE
Rekonstrukce domů v Praze Stavba domu Údržba domu 

Rekonstrukce domů v Praze

Pod pojmem modernizace si jistě každý představí zcela něco jiného. Jde o velice široký segment, který pod sebou skrývá spoustu řemeslných činností, ale také architektonických návrhů. Pakliže půjde o komplexní rekonstrukce domů Praha, je třeba těmto úkonům věnovat odpovídající čas a důkladně je promyslet.

Kdo nám provede moderní rekonstrukce

Jestliže pomineme naprosto drobné úpravy a opravy, které si spousta z nás zvládne udělat sama, jsou zde náročnější práce, které vyžadují nejen znalosti dané problematiky, ale také určité dovednosti, kterými nemusí být vybaven zcela každý. Pokud tedy chceme vložené investice do rekonstrukce rodinných domů co nejefektivněji využít, měli bychom se obrátit na odborníky, kteří s tímto oborem mají dlouhodobé zkušenosti, a jejichž činnost nás vyjde mnohdy levněji, než kdybychom se pokoušeli o jakékoliv pokusy svépomocí.

V rámci volby libovolné společnosti je třeba docílit především několika zásadních faktorů, jež rozhodují o kvalitě výsledného díla. Zcela na místě je bezpochyby individuální a profesionální přístup k zákazníkovi. Rekonstrukce rodinných domů by měly být realizovány za přispění moderních nástrojů, technik či metod, a to vše, ve spojitosti s novodobými trendy.

rekonstrukce-domu-v-praze-I

Zdroj: http://www.imperial-next.cz | Rekonstrukce rodinného domu

Nejčastější úkony rekonstrukce rodinných domů

V případě rekonstrukce rodinných domů Praha lze samozřejmě provádět libovolné činnosti všeho druhu. Mezi ty nejzákladnější a nejvyhledávanější patří tyto:

 • Bourací a začišťovací práce
 • Zednické úkony týkající se interiéru a exteriéru
 • Realizace fasád, ale také vnitřních omítek
 • Rekonstrukce střechy a všech prvků s ní spojených
 • Výměna elektroinstalace, topení, vodovodního potrubí a podobně

Zrealizován může být v podstatě každý požadavek, který povede k opravení nebo k modernizování dané části obydlí. Může jít o přestavby jednotlivých prvků rodinných domů, ale také bazénů, přístaveb, teras a jiných úseků objektu.

Atypické a nadstandardní rekonstrukce

Zvolíte-li odbornou stavební společnost s referencemi v řádu desítek zrealizovaných projektů, nemusíte se obávat ani atypických rekonstrukcí, které jsou náročné, jak z hlediska plánování, tak samotné realizace.

I z tohoto důvodu je vhodné využít v rámci rekonstrukce rodinných domů Praha služeb zkušených návrhářů, kteří vás díky svému přesnému stavebnímu projektu, dopředu seznámí s výslednou podobou této modernizace. Díky kreativitě a nápaditosti těchto pracovníků lze docílit daleko větší funkčnosti a praktičnosti jednotlivých částí výstavby.

rekonstrukce-domu-v-praze-II

Zdroj: http://www.imperial-next.cz | Rekonstrukce rodinného domu

Z těchto velice zásadních fakt tedy vyplývá optimální proces rekonstrukce domů.

 • Konzultace se stavební společností, která je schopna poskytnout komplexní služby.
 • Předložení návrhů, které lze upravovat a doplňovat, dokud nebudete spokojeni s finální podobou.
 • Na základě této 3D vizualizace dochází k vyhotovení přesného rozpočtu modernizace rodinného domu.
 • Následuje zajištění stavebních materiálů a vámi zvolených doplňků.
 • Realizace jednotlivých stavebních úkonů týmem zkušených pracovníků.
 • Začištění stavebního prostoru a předání finálního díla.

Ač může rekonstrukce rodinných domů působit v prvopočáteční fázi jako poměrně nelehký úkol, vše bude ve spolupráci s profesionálním stavebním subjektem probíhat daleko snadněji, kvalitněji a především pod drobnohledem odborných pracovníků.

 

PR článek, 11.2.2013 – Imperial-next.cz

SOUVISEJÍCÍ PŘÍSPĚVKY

OKOMENTUJTE