NAVIGACE
Žaluzie na mnoho způsobů Interiér Ostatní 

Žaluzie na mnoho způsobů

Žaluzie nemusí sloužit jen na ochranu interiéru před slunečním světlem. Své uplatnění naleznou i na jiných místech. Díky širokému spektru typů a materiálů si vlastní kombinaci nalezne každý.

Venkovní žaluzie mají mnoho předností

Snad nejlepší ukázkou všestranného využití jsou venkovní žaluzie. Ty mají kromě své stínící funkce mnoho dalších výhod. Vyhnete se nechtěným pohledům z venčí, ale do interiéru bude stále proudit světlo. Venkovní žaluzie navíc zabraňují přehřívání interiéru.

Rozhodně se nejedná o nikterak nákladnou investici. Například výrobce ISOTRA nabízí i cenově výhodné venkovní žaluzie. Samozřejmě závisí na typu, rozměru a detailech jako například zabudovaná síť proti hmyzu nebo elektrický pohon.

zaluzie-na-mnoho-zpusobu-I

Další možná využití

Žaluzie nabízejí ale i další možnosti. Díky vertikálním žaluziím lze například oddělit část prostoru a vytvořit tak menší a intimnější prostor. Vzhledem k tomu, že na tyto vertikální žaluzie lze natisknout prakticky jakýkoliv motiv, můžete si tak do svého interiéru umístit například oblíbený obraz v nevšední podobě.

Podobně můžete velice rychle „uklidit“. Nevzhledné regály plné čistících prostředků nebo bot můžete snadno a rychle překrýt pomocí rolety. Jedná se přitom o poměrně snadné a levné řešení, které je vhodné jak do studentských bytů, tak do luxusních interiérů.

SOUVISEJÍCÍ PŘÍSPĚVKY

OKOMENTUJTE