Solární panely

20. 5. 2012 | Solární panely

20. 5. 2012 | Solární panely


 
 

Další články této sekce

Jaký druh podlahoviny zvolit?

Jaký druh podlahoviny zvolit?

13. 2. 2014 Připravené články 0

Vzhled podlahy je součástí interiéru a přispívá k jeho celkové podobě a pohodlí. Přemýšleli jste o vinylových podlahách?

Přečíst celý článek

Vyměňte okna a šetřete na vytápění

20. 5. 2012 Připravené články 0

Výměna starých oken za nová je jedním z nejdůležitějších kroků k ekonomicky úspornému bydlení.  Než se ale k tomuto kroku rozhodnete, je potřeba dobře zvážit, jaká okna zvolit. Nejprve musíte vybrat materiál, tady zda budou okna plastová, dřevěná či hliníková. Následně je důležité dobře zvolit firmu, která vám okna vyrobí a namontuje. Dejte pozor na podezřele levné dodavatele, kteří vám namontují okna neidentifikovatelného výrobce s konstrukčním systémem pochybné kvality. Proto raději volte zavedenou a osvědčenou firmu. Na trhu je dnes řada systémů, které se stále vyvíjejí a přizpůsobují se nejmodernějším požadavkům na úspory energií. O nejnovějších konstrukčních systémech a jejich využití se dozvíte v našem článku „Jak vybrat ta správná okna“.

Přečíst celý článek

Jak vytvořit tepelnou pohodu ve vašem domě

20. 5. 2012 Připravené články 0

Máte problém s udržením tepelné pohody ve vašem domě, přestože ho intenzivně vytápíte? Problém může být ve špatně těsnících oknech. Pokud okna správně netěsní, pak vám velká část tepla uniká pryč z domu a vytápění je velmi neefektivní. V tom případě je vhodné zamyslet se nad výměnou starých oken za nová. Pořízením kvalitních totiž můžete nejen vytvořit tepelnou pohodu ve vašem domě, ale také ušetřit 30-40% nákladů za topení. Více se můžete dočíst v našem článku „Nepodceňujte kvalitu oken“.

Přečíst celý článek


 

Velký katalog rodinných domů ZDARMA

katalog.jpg